UIkit Admin (8.x-2.0-rc2) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Author
bn: লেখক

en: Version
bn: সংস্করণ

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: System
bn: সিস্টেম

en: Not published
bn: অপ্রকাশিত

en: Hide summary
bn: সারসংক্ষেপ লুকান

en: Edit summary
bn: সারসংক্ষেপ সম্পাদনা করুন
