UIkit Admin (8.x-2.0-rc2) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Author
eu: Egilea

en: Version
eu: Bertsioa

en: Database
eu: Datu-base

en: Published
eu: Argitaratua

en: System
eu: Sistema

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Not published
eu: Argitaratu gabea

en: Drag to re-order
eu: Arrastatu birantolatzeko

en: Hide summary
eu: Laburpena ezkutatu

en: Edit summary
eu: Laburpena editatu

en: Show row weights
eu: Lerro bakoitzaren pisua erakutsi.

en: Hide row weights
eu: Ezkutatu lerro bakoitzaren pisua

en: Show all columns
eu: Zutabe guztiak ikusi

en: You have unsaved changes.
eu: Gorde gabeko aldaketak dituzu.

en: Last saved
eu: Azkenekoz gordea
