UIkit Admin (8.x-2.0-rc2) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Author
ka: ავტორი

en: Version
ka: ვერსია

en: Web Server
ka: ვებ სერვერი

en: Database
ka: მონაცემტა ბაზა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: System
ka: სისტემა

en: Not published
ka: არ არის გამოქვეყნებული

en: Memory limit
ka: მეხსიერების ლიმიტი
