UIkit Admin (8.x-2.0-rc2) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Author
lt: Autorius

en: Version
lt: Versija

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Web Server
lt: Žiniatinklio serveris

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Published
lt: Paskelbtas

en: System
lt: Sistema

en: Changed
lt: Pakeista

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: Memory limit
lt: Atminties limitas

en: Drag to re-order
lt: Tempkite pertvarkymui

en: Hide summary
lt: Slėpti įžangą

en: Edit summary
lt: Redaguoti įžangą

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
lt: Perrikiuoti eilutes pagal svorių reikšmes vietoj tempimo.

en: Show row weights
lt: Rodyti eilučių svorius

en: Hide row weights
lt: Slėpti eilučių svorius

en: Last Cron Run
lt: Paskutinis Cron darbo paleidimas

en: Drupal Version
lt: Drupal versija

en: Show all columns
lt: Rodyti visus stulpelius

en: Show table cells that were hidden to make the table fit within a small screen.
lt: Rodyti lentelės celes kurios buvo paslėptos, kad lentelė tilptų į mažesnius laukelius.

en: You have unsaved changes.
lt: Turite neišsaugotų pakeitimų.

en: Last saved
lt: Paskutinį kartą išsaugota

en: Not saved yet
lt: Dar neišsaugota

en: Hide lower priority columns
lt: Paslėpti mažesnio svarbumo stulpelius

en: General System Information
lt: Pagrindinė sistemos informacija
