UIkit Admin (8.x-2.0-rc2) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Author
nn: Forfattar

en: Version
nn: Versjon

en: Published
nn: Publisert

en: Not published
nn: Ikkje publisert

en: Drag to re-order
nn: «Dra og slepp» for å endre rekkefølgje

en: Hide summary
nn: Skjul ingress

en: Edit summary
nn: Rediger ingress

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
nn: Sorter radene med numerisk vekting i staden for dra-og-slipp sortering.

en: Show row weights
nn: Vis vekting av radene.
