UIkit Admin (8.x-2.0-rc2) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Author
sk: Autor

en: Version
sk: Verzia

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Database
sk: Databáza

en: Published
sk: Zverejnené

en: System
sk: Systém

en: Changed
sk: Zmenené

en: Not published
sk: Nezverejnené

en: Drag to re-order
sk: Potiahnutím zmeníte poradie

en: Hide summary
sk: Skryť zhrnutie

en: Edit summary
sk: Upraviť zhrnutie

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
sk: Namiesto ťahania preusporiadajte riadky pomocou číselných váh.

en: Show row weights
sk: Zobraziť váhy riadkov

en: Hide row weights
sk: Skryť váhy riadkov

en: Show all columns
sk: Zobraziť všetky stĺpce

en: You have unsaved changes.
sk: Obsahuje neuložené zmeny.

en: Last saved
sk: Naposledy uložené

en: Not saved yet
sk: Zatiaľ neuložené

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
sk: You have not created any content types yet. <a href="@create_content">Prejdite na stránku pre vytvorenie typu obsahu</a> a pridajte nový typ obsahu.
