UIkit Admin (8.x-2.0-rc3) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Version
bo: པར་གཞི

en: no screenshot
bo: འཆར་ངོས་པར་མེད་པ

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: System
bo: མ་ལག

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Not published
bo: ཁྱབ་སྤེལ་བྱས་མེད

en: Displays
bo: མངོན་འཆར

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
bo: བརྗོད་གཞི་འདི་ལ་PHP ཡི་པར་གཞི་@php_required་དགོས་པས། PHP པར་གཞི་!php_versionདང་མཐུན་སྦྱོར་མ་རེད།

en: Hide summary
bo: གནད་བསྡུས་སྦས་པ

en: Edit summary
bo: གནད་བསྡུས་རྩོམ་སྒྲིག

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
bo: པར་གཞི་འདི་དང་Drupal !core_version་མཐུན་སྦྱོར་མིན།
