UIkit Admin (8.x-2.0-rc3) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Author
bs: Autor

en: Version
bs: Verzija

en: no screenshot
bs: nema screenshota

en: Error
bs: Greška

en: Published
bs: Objavljeno

en: System
bs: Sistem

en: Not published
bs: Nije objavljeno

en: Displays
bs: Prikazi

en: Drag to re-order
bs: Povuci za razmještaj.

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
bs: Promjene uradjene u ovoj tabeli neće biti sačuvane dok ne potvrdite formu.
