UIkit Admin (8.x-2.0-rc3) - en to ca translation catalogue (34 entries)

en: Author
ca: Autor

en: Version
ca: Versió

en: no screenshot
ca: sense captura

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Web Server
ca: Servidor web

en: Database
ca: Base de dades

en: Published
ca: Publicat

en: Warning
ca: Avís

en: System
ca: Sistema

en: Changed
ca: Canviat

en: Not published
ca: No publicat

en: Memory limit
ca: Límit de memòria

en: Displays
ca: Presentacions

en: Drag to re-order
ca: Arrossegueu per canviar l'ordre

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
ca: Els canvis fets en aquesta taula no es desaran fins que no envieu el formulari.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
ca: Aquest tema requereix la versió @php_required de PHP i és incompatible amb la versió !php_version.

en: Warnings
ca: Alertes

en: Hide summary
ca: Amaga el resum

en: Edit summary
ca: Edita el resum

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
ca: Aquesta versió no és compatible amb el Drupal !core_version i cal que sigui substituïda.

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
ca: Reordeneu les files per pes numèric en comptes d'arrossegar-les.

en: Show row weights
ca: Mostra el pes de les files

en: Hide row weights
ca: Amaga el pes de les files

en: Last Cron Run
ca: Darrera execució del cron

en: Checked
ca: Comprovat

en: Drupal Version
ca: Versió del Drupal

en: Show all columns
ca: Mostra totes les columnes

en: Show table cells that were hidden to make the table fit within a small screen.
ca: Mostra les cel·les de la taula que s'amagaven per fer cabre la taula en una pantalla petita.

en: You have unsaved changes.
ca: Teniu canvis no desats.

en: Last saved
ca: Desat per última vegada

en: Not saved yet
ca: Encara no s'ha desat

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
ca: Encara no heu creat cap tipus de contingut. Aneu a la <a href="@create_content">pàgina de creació de tipus de contingut</a> per afegir un tipus de contingut nou.

en: Hide lower priority columns
ca: Amaga les columnes amb baixa prioritat

en: General System Information
ca: Informació general del sistema
