UIkit Admin (8.x-2.0-rc3) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Author
gu: લેખક

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Error
gu: ભુલ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Not published
gu: અપ્રકાશિત

en: Checked
gu: ચકાસાયેલ

en: Show all columns
gu: બધાં સ્તંભો બતાવો
