UIkit Admin (8.x-2.0-rc3) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Error
my: အမှား

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: System
my: စနစ်

en: Not published
my: Publish မလုပ်ရသေးပါ
