UIkit Admin (8.x-2.0-rc3) - en to no translation catalogue (34 entries)

en: Author
no: Forfatter

en: Version
no: Versjon

en: no screenshot
no: intet skjermbilde

en: Error
no: Feil

en: Breadcrumb
no: Navigasjonssti

en: Web Server
no: Webtjener

en: Published
no: Publisert

en: Warning
no: Advarsel

en: Changed
no: Endret

en: Not published
no: Ikke publisert

en: Memory limit
no: Minnegrense

en: Errors
no: Feil

en: Displays
no: Skjermbilder

en: Drag to re-order
no: Dra og slipp for å forandre rekkefølgen

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
no: Endringer i denne tabellen lagres først når skjemaet sendes.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
no: Denne utseendemalen krever versjon @php_required av PHP og er ikke kompatibel med PHP !php_version.

en: Warnings
no: Advarsler

en: Hide summary
no: Skjul sammendrag

en: Edit summary
no: Rediger sammendrag

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
no: Denne versjonen er ikke kompatibel med versjon !core_version av Drupal-kjernen.

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
no: Ordne rekkene etter numerisk vekt istedenfor trekking.

en: Show row weights
no: Vis radvekter

en: Hide row weights
no: Skjul rekkevekter

en: Last Cron Run
no: Siste gjennomkjøring av vedlikeholdsoppgaver

en: Checked
no: Valgt

en: Drupal Version
no: Drupal-version

en: Show all columns
no: Vis alle kolonner

en: Show table cells that were hidden to make the table fit within a small screen.
no: Vis tabellceller som var skjult for å få tabellen til å passe på en liten skjerm.

en: You have unsaved changes.
no: Du har ulagrede endringer.

en: Last saved
no: Sist lagret

en: Not saved yet
no: Ikke lagret ennå

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
no: Du har ikke opprettet noen innholdstyper enda. Gå til <a href="@create_content">siden for opprettelse av innholdstyper</a> for å legge til en ny innholdstype.

en: Hide lower priority columns
no: Skjul kolonner med lavere prioritet

en: General System Information
no: Generell systeminformasjon
