UIkit Admin (8.x-2.0-rc3) - en to nl translation catalogue (35 entries)

en: Author
nl: Auteur

en: Version
nl: Versie

en: no screenshot
nl: geen schermafdruk

en: Error
nl: Fout

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Web Server
nl: Webserver

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: System
nl: Systeem

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Not published
nl: Niet gepubliceerd

en: Memory limit
nl: Geheugenlimiet

en: Errors
nl: Fouten

en: Displays
nl: Weergaven

en: Drag to re-order
nl: Slepen om de volgorde te wijzigen

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
nl: Wijzigingen in deze tabel worden pas opgeslagen wanneer het formulier wordt ingediend.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
nl: Dit thema vereist PHP-versie @php_required en is niet verenigbaar met PHP-versie !php_version.

en: Warnings
nl: Waarschuwingen

en: Hide summary
nl: Samenvatting verbergen

en: Edit summary
nl: Samenvatting bewerken

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
nl: Deze versie is niet compatibel met Drupal !core_version en zou vervangen moeten worden.

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
nl: Herschik de rijen op basis van gewicht, in plaats van slepen.

en: Show row weights
nl: Gewicht van rijen tonen

en: Hide row weights
nl: Gewicht van rij verbergen

en: Last Cron Run
nl: Laatste cron-uitvoering

en: Checked
nl: Aangevinkt

en: Drupal Version
nl: Drupal-versie

en: Show all columns
nl: Alle kolommen tonen

en: Show table cells that were hidden to make the table fit within a small screen.
nl: Toon de tabelcellen die verborgen werden om de tabel te laten passen op een klein scherm.

en: You have unsaved changes.
nl: Er zijn niet-opgeslagen wijzigingen.

en: Last saved
nl: Laatst opgeslagen

en: Not saved yet
nl: Nog niet opgeslagen

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
nl: Er zijn nog geen inhoudstypes aangemaakt. Ga naar de pagina <a href="@create_content">inhoudstype toevoegen</a> om een inhoudstype aan te maken.

en: Hide lower priority columns
nl: Kolommen met een lagere prioriteit verbergen

en: General System Information
nl: Algemene systeeminformatie
