UIkit Admin (8.x-2.0-rc3) - en to pl translation catalogue (35 entries)

en: Author
pl: Autor

en: Version
pl: Wersja

en: no screenshot
pl: brak zrzutu

en: Error
pl: Błąd

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Web Server
pl: Serwer www

en: Database
pl: Baza danych

en: Published
pl: Opublikowane

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Not published
pl: Nie do publikacji

en: Memory limit
pl: Limit pamięci

en: Errors
pl: Błędy

en: Displays
pl: Formaty

en: Drag to re-order
pl: Chwyć, by zmienić kolejność

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
pl: Zmiany wprowadzone w tabeli zachowuje się przyciskiem u dołu formularza.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
pl: Skórka wymaga PHP w wersji @php_required. Nie jest kompatybilna z aktualnie zainstalowaną wersją !php_version.

en: Warnings
pl: Ostrzeżenia

en: Hide summary
pl: Ukryj podsumowanie

en: Edit summary
pl: Edycja podsumowania

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
pl: Obecna wersja nie jest kompatybilna z Drupalem !core_version i powinna zostać nadpisana.

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
pl: Zmień kolejność wierszy podając wartości numeryczne zamiast przeciągając.

en: Show row weights
pl: Pokaż wagi wierszy

en: Hide row weights
pl: Ukryj wagi wierszy

en: Last Cron Run
pl: Ostatnie Uruchomienie Demona Cron

en: Checked
pl: Sprawdzone

en: Drupal Version
pl: Wersja Drupala

en: Show all columns
pl: Pokaż wszystkie kolumny

en: Show table cells that were hidden to make the table fit within a small screen.
pl: Pokaż komórki tabeli, które zostały ukryte aby dopasować tabelę do małego ekranu.

en: You have unsaved changes.
pl: Masz niezapisane zmiany

en: Last saved
pl: Ostatnio zapisano

en: Not saved yet
pl: Jeszcze nie zapisano

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
pl: Nie utworzono jeszcze żadnego typu treści. Aby utworzyć nowy typ treści przejdź do <a href="@create_content">tego formularza</a>.

en: Hide lower priority columns
pl: Ukryj kolumny o niskim priorytecie

en: General System Information
pl: Ogólne Informacje o Systemie
