UIkit Admin (8.x-2.0-rc3) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Author
ps: ليكوال

en: Error
ps: تیروتنه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Warning
ps: خبرتيا

en: System
ps: سيستم
