UIkit Admin (8.x-2.0-rc3) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Author
sq: Autori

en: Version
sq: Versioni

en: no screenshot
sq: asnjë pamje

en: Error
sq: Gabim

en: Published
sq: Publikuar

en: System
sq: Sistemi

en: Not published
sq: I pa publikuar

en: Drag to re-order
sq: Tërhiq për të rirenditur

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
sq: Ndryshimet e kryera në këtë tabelë nuk do të ruhen derisa të dërgohet formulari.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
sq: Kjo temë kërkon versionin @php_required të PHP dhe nuk është kompatibël me versionin !php_version të PHP.
