UIkit Admin (8.x-2.0-rc3) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Author
te: రచయిత

en: Version
te: సంచిక

en: no screenshot
te: తెరపట్టు లేదు

en: Error
te: సమస్య

en: Breadcrumb
te: బ్రెడ్‌క్రంబ్

en: Database
te: డేటాబేస్

en: Warning
te: హెచ్చరిక

en: System
te: వ్యవస్థ
