UIkit Admin (8.x-2.0-rc3) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Error
ug: خاتالىق

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: System
ug: سېستىما

en: Not published
ug: ئېلان قىلىنمىدى

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
ug: جەدۋەلدىكى ئۆزگەرتىشلەر پۈتۈن جەدۋەلنى تاپشۇرغاندىن كىيىنلا ئاندىن ساقلىنىدۇ.

en: Hide summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنىنى يوشۇرۇش

en: Edit summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنىنى تەھرىرلەش

en: Show row weights
ug: تىزىلىش تەرتىپىنى كۆرسىتىش
