UIkit Admin (8.x-2.0-rc4) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Author
et: Autor

en: Version
et: Versioon

en: Help
et: Abi

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Web Server
et: Veebiserver

en: Database
et: Andmebaas

en: Published
et: Avaldatud

en: System
et: Süsteem

en: Changed
et: Muudetud

en: Not published
et: Pole avaldatud

en: Memory limit
et: Mälulimiit

en: Drag to re-order
et: Lohista järjestuse muutmiseks

en: Hide summary
et: Peida kokkuvõte

en: Edit summary
et: Muuda kokkuvõtet

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
et: Reasta read lohistamise asemel ümber kaalude numbriliste väärtuste järgi.

en: Show row weights
et: Näita ridade kaalusid

en: Hide row weights
et: Peida ridade kaalud

en: Last Cron Run
et: Viimati käivitus cron

en: Drupal Version
et: Drupali versioon

en: Show all columns
et: Näita kõiki veerge

en: Show table cells that were hidden to make the table fit within a small screen.
et: Näita tabeli välju mis peideti, et tabelit väikesele ekraanile ära mahutada.

en: You have unsaved changes.
et: Sul on salvestamata muudatusi.

en: Last saved
et: Viimati salvestatud

en: Not saved yet
et: Ei ole veel salvestatud

en: Hide lower priority columns
et: Peida väheolulised veerud

en: General System Information
et: Üldine süsteemiinfo
