UIkit Admin (8.x-2.0-rc4) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: Author
fi: Tekijä

en: Version
fi: Versio

en: Help
fi: Ohje

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Web Server
fi: Verkkopalvelin

en: Database
fi: Tietokanta

en: Published
fi: Julkaistu

en: System
fi: Järjestelmä

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Not published
fi: Ei julkaistu

en: Memory limit
fi: Muistiraja

en: Drag to re-order
fi: Järjestele vetämällä

en: Hide summary
fi: Piilota yhteenveto

en: Edit summary
fi: Muokkaa yhteenvetoa

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
fi: Uudelleenlajittele rivit numeerisen painon mukaan vedä-pudota toiminnon sijaan.

en: Show row weights
fi: Näytä rivien painokertoimet

en: Hide row weights
fi: Piilota rivien painokertoimet

en: Last Cron Run
fi: Viimeisin Cron-ajo

en: Drupal Version
fi: Drupal-versio

en: Show all columns
fi: Näytä kaikki sarakkeet

en: Show table cells that were hidden to make the table fit within a small screen.
fi: Näytä taulukon solut jotka olivat piilotettuja jotta taulukko mahtuisi pienelle ruudulle.

en: You have unsaved changes.
fi: Sinulla on tallentamattomia muutoksia.

en: Last saved
fi: Viimeksi tallennettu

en: Not saved yet
fi: Ei vielä tallennettu

en: General System Information
fi: Järjestelmän yleistiedot
