UIkit Admin (8.x-2.0-rc4) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Author
ku: نووسەر

en: Version
ku: وەشان

en: Help
ku: یارمەتی

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: System
ku: سیسته‌م

en: Not published
ku: بڵاو نه‌کرایه‌وه‌

en: Drag to re-order
ku: پەلکێشی بکە بۆ دووبارە ڕێکخستنەوە

en: Hide summary
ku: شاردنەوەی کورتە

en: Edit summary
ku: دەسکاریکردنی کورتە
