UIkit Admin (8.x-2.0-rc4) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Author
lv: Autors

en: Version
lv: Versija

en: Help
lv: Palīdzība

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Web Server
lv: Web Serveris

en: Database
lv: Datubāze

en: Published
lv: Publicēts

en: System
lv: Sistēma

en: Changed
lv: Labots

en: Not published
lv: Nav publicēts

en: Memory limit
lv: Atmiņas ierobežojums

en: Drag to re-order
lv: Velciet, lai kārtotu

en: Hide summary
lv: Slēpt kopsavilkumu

en: Edit summary
lv: Labot kopsavilkumu

en: Show row weights
lv: Rādīt rindu svaru

en: Hide row weights
lv: Noslēpt rindu svaru

en: Last Cron Run
lv: Pēdējā Cron Izpilde

en: Drupal Version
lv: Drupal Versija

en: You have unsaved changes.
lv: Jums ir nesaglabātas izmaiņas.

en: General System Information
lv: Vispārīga Sistēmas Informācija
