UIkit Admin (8.x-2.0-rc4) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: Author
sv: Författare

en: Help
sv: Hjälp

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Web Server
sv: Webbserver

en: Database
sv: Databas

en: Published
sv: Publicerad

en: Changed
sv: Ändrad

en: Not published
sv: Inte publicerad

en: Memory limit
sv: Minnesgräns

en: Drag to re-order
sv: Drag för att ordna om

en: Hide summary
sv: Dölj sammanfattning

en: Edit summary
sv: Redigera sammanfattning

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
sv: Sortera om rader efter numerisk vikt istället för drag-och-släpp.

en: Show row weights
sv: Visa radernas vikt

en: Hide row weights
sv: Dölj radernas vikt

en: Last Cron Run
sv: Senaste körningen av schemalagda aktiviteter

en: Drupal Version
sv: Version av Drupal

en: Show all columns
sv: Visa alla kolumner

en: Show table cells that were hidden to make the table fit within a small screen.
sv: Visa tabellceller som var dolda för att anpassa tabellen inom en liten skärm.

en: You have unsaved changes.
sv: Du har ändringar som inte sparats.

en: Last saved
sv: Senast sparad

en: Not saved yet
sv: Inte sparad ännu

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
sv: Du har inte skapat någon innehållstyp ännu. Gå till sidan <a href="@create_content">skapa innehållstyp</a> för att lägga till en ny innehållstyp.

en: Hide lower priority columns
sv: Dölj lägre prioriterade kolumner
