UIkit Admin (8.x-3.0-rc1) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: Name
it: Nome

en: Breadcrumb
it: Briciole di pane

en: Installed
it: Installato

en: Primary tabs
it: Schede primarie

en: Secondary tabs
it: Schede secondarie

en: Text Formats
it: Formati del testo

en: You have unsaved changes.
it: Sono presenti modifiche non salvate.

en: Version: @module-version
it: Versione: @module-version

en: Requires: @module-list
it: Richiede: @module-list

en: Required by: @module-list
it: Richiesto da: @module-list

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
it: Nome macchina: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
