UIkit Admin (8.x-3.0-rc2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Name
jv: Jeneng

en: Installed
jv: Dipasang

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Text Formats
jv: Format tèks
