UIkit Admin (8.x-3.0-rc2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: Name
vi: Tên

en: Installed
vi: Đã cài đặt

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Text Formats
vi: Các định dạng văn bản
