UIkit Admin (8.x-3.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Version
am: ሥሪት

en: Name
am: ስም

en: Help
am: እርዳታ

en: PHP
am: ፒኤችፒ

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች
