UIkit Admin (8.x-3.0) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Description
bn: বিবরণ

en: Version
bn: সংস্করণ

en: Name
bn: নাম

en: Help
bn: সহায়তা

en: System
bn: সিস্টেম

en: Installed
bn: ইন্সটলকৃত

en: Primary tabs
bn: প্রাথমিক ট্যাব

en: Text Formats
bn: লেখার ফরম্যাটসমূহ
