UIkit Admin (8.x-3.0) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Name
da: Navn

en: Help
da: Hjælp

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Installed
da: Installeret

en: Memory limit
da: RAM grænse

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: Text Formats
da: Tekstformater

en: Last Cron Run
da: Sidste Cron Kørsel

en: You have unsaved changes.
da: Du har ændringer, som ikke er blevet gemt.

en: Requires: @module-list
da: Kræver: @module-list

en: Required by: @module-list
da: Kræves af: @module-list

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
da: Maskinlæsbart navn: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
