UIkit Admin (8.x-3.1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Description
ast: Descripción

en: Version
ast: Versión

en: Name
ast: Nome

en: Help
ast: Aida

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: System
ast: Sistema

en: Installed
ast: Instaláu
