UIkit Admin (8.x-3.1) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Name
ht: Non

en: Help
ht: Èd

en: Footer
ht: Pye paj

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn
