UIkit Admin (8.x-3.1) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Version
km: កំណែ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Help
km: ជំនួយ

en: Footer
km: បាតកថា

en: System
km: ប្រព័ន្ធ

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Text Formats
km: ទ្រង់ទ្រាយ​អត្ថបទ
