UIkit Admin (8.x-3.1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Name
my: အမည်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: System
my: စနစ်
