UIkit Admin (8.x-3.1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Description
nn: Beskriving

en: Version
nn: Versjon

en: Name
nn: Namn

en: Help
nn: Hjelp

en: Footer
nn: Botntekst

en: Right Sidebar
nn: Høgre sidestolpe

en: Left Sidebar
nn: Venstre sidestolpe
