UIkit Admin (8.x-3.1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Description
sl: Opis

en: Name
sl: Ime

en: Help
sl: Pomoč

en: Footer
sl: Noga

en: System
sl: Sistem

en: Installed
sl: Nameščeno

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
