UIkit Admin (8.x-3.1) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Description
tr: Açıklama

en: Version
tr: Sürüm

en: Name
tr: İsim

en: Help
tr: Yardım

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Web Server
tr: Web Sunucusu

en: Database
tr: Veritabanı

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: System
tr: Sistem

en: Installed
tr: Kurulu

en: Right Sidebar
tr: sağ sütun

en: Memory limit
tr: Bellek sınırı

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: Status messages
tr: Durum mesajları

en: Text Formats
tr: Metin Biçimleri

en: Last Cron Run
tr: Son Dönemsel Görev Çalıştırması

en: Drupal Version
tr: Drupal Sürümü

en: You have unsaved changes.
tr: Kaydedilmemiş değişiklikleriniz var.

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
tr: Makine adı: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: General System Information
tr: Genel Sistem Bilgileri
