UIkit Admin (8.x-3.1) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Description
az: İzahat

en: Version
az: Versiya

en: Name
az: Ad

en: Help
az: Dəstək

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Web Server
az: Veb server

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: System
az: Sistem

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Memory limit
az: Yaddaş limiti

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları
