UIkit Admin (8.x-3.1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Content
fil: Nilalaman

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Name
fil: Pangalan

en: Help
fil: Tulong

en: Footer
fil: Paanan

en: System
fil: Sistema

en: Navigation Bar
fil: Baras ng paglalayag
