UIkit Admin (8.x-3.1) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Description
hr: Opis

en: Version
hr: Inačica

en: Name
hr: Naziv

en: Help
hr: Pomoć

en: Footer
hr: Podnožje

en: System
hr: Sustav

en: Installed
hr: Instaliran

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Text Formats
hr: Oblici unosa
