UIkit Admin (8.x-3.1) - en to hu translation catalogue (28 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Description
hu: Leírás

en: Version
hu: Verzió

en: Name
hu: Név

en: Help
hu: Súgó

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Web Server
hu: Webkiszolgáló

en: Database
hu: Adatbázis

en: Footer
hu: Lábléc

en: System
hu: Rendszer

en: Installed
hu: Telepített

en: Right Sidebar
hu: Jobb oldalsáv

en: Left Sidebar
hu: Bal oldalsáv

en: Memory limit
hu: Memóriakorlát

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Text Formats
hu: Szövegformátumok

en: Last Cron Run
hu: Az időzítő utolsó lefutása

en: Primary tasks
hu: Elsődleges feladatok

en: Secondary tasks
hu: Másodlagos feladatok

en: Drupal Version
hu: Drupal verzió

en: You have unsaved changes.
hu: Nem mentett változások vannak.

en: Version: @module-version
hu: Verzió: @module-version

en: Requires: @module-list
hu: Bekapcsolása ezeket a modulokat igényli: @module-list

en: Required by: @module-list
hu: @module-list használja

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
hu: Programok által olvasható név: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: General System Information
hu: Általános tudnivalók a rendszerről
