UIkit Admin (8.x-3.1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Name
hy: Անուն

en: Help
hy: Օգնություն

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: System
hy: Համակարգ

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: Text Formats
hy: Տեքստի ֆորմատներ
