UIkit Admin (8.x-3.1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Version
kn: ಆವೃತ್ತಿ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Web Server
kn: ಜಾಲಪರಿಚಾರಕ

en: Database
kn: ದತ್ತಸಂಚಯ

en: System
kn: ಗಣಕ

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ
