UIkit Blog (8.x-2.0-beta1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Search
eo: Serĉu

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Help
eo: Helpo

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Custom
eo: Propra

en: Users
eo: Uzantoj

en: Powered by Drupal
eo: Povigata per Drupalo
