UIkit Blog (8.x-2.0-beta1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Search
nn: Søk

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Help
nn: Hjelp

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Users
nn: Brukarar
