UIkit Blog (8.x-2.0-beta1) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Powered by Drupal
ug: سۇپىسىدىن پايدىلنىپ قۇرۇلدى Drupal

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت
