UIkit Blog (8.x-2.0-beta2) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Forgot password?
gu: પાસવર્ડ ભૂલી ગયા?

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Search
gu: શોધ

en: Help
gu: મદદ

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Top left
gu: ઉપર ડાબી બાજુ

en: Top right
gu: ઉપર જમણું બાજુ
