UIkit Blog (8.x-2.0-beta2) - en to lv translation catalogue (26 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Forgot password?
lv: Aizmirsi paroli?

en: Content
lv: Saturs

en: Search
lv: Meklēt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Top
lv: Augša

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Bottom
lv: Apakša

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Users
lv: Lietotāji

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Create new account
lv: Izveidot jaunu kontu

en: Top left
lv: Augšdaļā pa kreisi

en: Top right
lv: Augšējā labajā stūrī

en: Bottom right
lv: Apakšējā labajā pusē

en: Bottom left
lv: Apakšā kreisajā pusē

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Custom date format
lv: Pielāgots laika formāts

en: Powered by Drupal
lv: Balstīts uz Drupal

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne
