UIkit Blog (8.x-2.0-beta2) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Search
mg: Karoka

en: Help
mg: Fanampiana

en: Create new account
mg: Mamorona anarana vaovao
