UIkit Blog (8.x-2.0-rc1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Forgot password?
af: Wagwoord vergeet?

en: Content
af: Inhoud

en: Search
af: Soek

en: Help
af: Hulp

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Users
af: Gebruikers

en: Create new account
af: Skep nuwe rekening

en: Powered by Drupal
af: Aangedryf deur Drupal
