UIkit Blog (8.x-2.0-rc1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Search
bg: Търси

en: Help
bg: Справка

en: Top
bg: Връх

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Bottom
bg: Дъно

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Users
bg: Потребители

en: Right
bg: Дясно

en: Create new account
bg: Регистрирай се
